Apie mus

UAB „ELTELA” įkurta 1997 m. Savo veiklą pradėjome Šiauliuose, tačiau sukaupta darbo patirtis ir vykdomi sudėtingi projektai leido įmonei išplėsti savo veiklos sritis ir teikti savo paslaugas visoje Lietuvoje.

Įmonei suteiktas Aplinkos ministerijos atestatas ( Nr.6123) ir Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atestatas ( Nr.E-1444)

Savo klientams siūlome įvairios paskirties lauko ir vidaus elektros, telekomunikacijų inžinerinių tinklų projektavimo ir montavimo darbus.

Vizija – būti konkurencinga, profesionalia ir perspektyvia energetikos sektoriaus įmone.

Misija – atsakingai ir profesionaliai teikti efektyvias paslaugas energetikos srityje ir atsižvelgiant į klientų poreikius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą, įgyvendinti novatoriškus technologinius sprendimus. Daug dėmesio skirti darbuotojų motyvacijos ir profesionalumo skatinimui, inovacinių darbo metodų paieškai.

Mes garantuojame:

  • aukštos kokybės paslaugas;
  • priimtinas, lanksčias kainas;
  • konkrečius ir tikslius darbų įvykdymo terminus;

UAB”ELTELA” gerbia ir vertina savo klientų pasitikėjimą. Mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums įvairiuose inžineriniuose sprendimuose-nuo sprendimo priėmimo iki projekto pridavimo. Visada laikomės etiško verslo principų ir atsakingai įsipareigojame savo klientams bei partneriams.